Biz Kimiz?

Biz Makivor olarak, sıfırdan bir ürün geliştirmenin değerinin, öneminin ve zorluklarının farkındayız. Tek arzumuz üreten bir Türkiye için üzerimize düşeni yapmak. Bu amaç uğruna, fikrine ve ortaya koyduğu ürüne inanan her kesimden insanın ulaşabileceği fiyatlarda araştırma ve ürün geliştirme hizmetlerimizi sunuyoruz.

Aynı doğrultuda; ürün geliştirmeye yönelik kaynakların, yerli girişimcilerimizin uygun gördüğümüz ürünlerinin ve ekibimizin yurt içinde fahiş fiyatlara satıldığını tespit ettikleri ürünlerin distibütörlüklerini alarak satışlarını bizzat kendi mağazamızda gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimizin ve distribütörlüklerimizin yanı sıra sektör sınırlarına bağlı kalmaksızın ülkemizde üretimini eksik bulduğumuz alanlarda kendi ticari ürün tasarımlarımızı geliştiriyor ve prototipler oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz ürünleri gelen talepler doğrultusunda bazen farklı firmalara devretmeyi bazen ise üretimini bizzat biz gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

 

Misyonumuz

Türkiye'de üreten bir ekosistem oluşturmak hedefiyle, yerli girişimcilere yol göstererek ve ürün geliştirme kaynaklarını adil ve erişilebilir kılmaktır.

 

Vizyonumuz

Ülke içinde ve sınırlar ötesinde sürdürülebilir bir etki yaratarak her geçen gün artan kişiye özel ve yaygın olmayan ürün taleplerinin beraberinde getireceği yeni ekonomik sistemde Türk mikro ve küçük ölçekli işletmelerin artan sayılarıyla hak ettiği yüksek payı almasına katkıda bulunmaktır.

 

Değerlerimiz

- İnovasyon ve Yaratıcılık

- Adil ve Şeffaf İş İlişkileri

- Toplumsal Sorumluluk

- Erişilebilirlik ve Katılım

- Kalite ve Güvenilirlik

- Sürdürülebilirlik

 

Mentörlerimiz

...