Bir girişimin ihtiyacı olabilecek 4 temel hizmeti marka patenti, ürün patenti, şirket kurma ve mali müşavir hizmetleri olarak belirledik. Brütün hizmetlerimizi aşağıda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


Marka Patenti

Marka patenti, işletmenizin ismini, logosunu ve diğer ayırt edici özelliklerini koruyarak benzersiz kimliğinizi korumanın en etkili yoludur. Bu, markanızın, rekabetçi bir iş dünyasında rakipler tarafından taklit edilmesini veya kötüye kullanılmasını önler. Ayrıca, markanızın değerini artırır ve müşterilerin zihninde markanızın güvenilirliğini ve kalitesini pekiştirir. Marka patenti, işletmenizin sadece bugününü değil, uzun vadeli başarısını da koruyan stratejik bir yatırımdır.

 

Faydalı Model / Ürün Patenti

Ürün patenti almak, yaratıcılığınızın ve yenilikçi çabalarınızın meyvelerini korumanın hayati bir yoludur. Bu, özgün ürünlerinizin veya buluşlarınızın taklit edilmesini veya izinsiz kullanılmasını önleyerek, rekabet avantajı sağlar. Patent, buluşunuzun ticari değerini artırır ve yatırımcıları çekme potansiyelini güçlendirir. Ayrıca, patent hakları, pazarda tekel bir konum kazanmanıza ve ürününüzü rekabetten ayırmanıza yardımcı olur. Patent koruması, hukuki bir güvence sağlayarak, başkalarının buluşunuzu izinsiz şekilde kopyalamasına veya satmasına karşı sizi yasal olarak korur. Bu, sadece kısa vadeli kazançlar için değil, uzun vadeli iş büyümesi ve sürdürülebilirlik için stratejik bir yatırımdır.

 


Mali Müşavir

Çoğumuzun bildiği üzere mali müşavirlik tüm şirketlerin zorunlu olarak alması gereken bir hizmet. 

Mali müşavirlik, özellikle pazaryerlerinde satış yapmak için şahıs şirketi açan girişimcilerin ve kurumsal bir kimlik ile güven aşılamak isteyen freelancerların en büyük sürekli gider kalemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu ve bunun gibi nice örnek için sizlere Makivor bünyesinde mali müşavirlik hizmeti de sunmaya karar verdik.

Mali müşavirlerimiz sizden Paraşüt ön muhasebe programımı kullanmanızı rica ediyor. Paraşüt’ün mali müşavir panelinden de mali müşavirimiz ile eşleşiyorsunuz ve işlemleriniz mali müşavirlerimiz tarafından kontrol edilip, düzenlenip, hatırlatılıyor.

 

Bütün hizmetlerimiz mağazamızdan ayrıntılı incelenebilir ve satın alınabilir.

Hizmet Takip modülümüzden sipariş kodunuzu girerek aldığınız hizmeti takip edebilirsiniz.